GOLIJADA na Piroti; Široki nastavio pobjedonosni niz

Nogometaši Širokog Brijega u 13. kolu Premijer lige BiH gostovali su na Piroti kod Travnika, te upisali nova tri boda pobjedom od 3-5.

Susret je loše krenuo za momčad Branka Karačića. Već u prvoj minuti susreta Travnik preko Badrova postiže pogodak za 1-0. Deset minuta kasnije novi šok za gostujuću momčad, Simeunović udvostručuje prednost domaćina. A zatim je uslijedio sedmominutni show zvani “Wagner Lago”. U 27. minuti iskusni Brazilac pogađa za 2-1, a sedam minuta kasnije poravnava na 2-2. Širokobriježani su nakon izjednačenja dobili krila i preko Ćorića u 65. , Zakarića u 72. i Kvesića u 75.  minuti postigli pogotke  za nedostižno vodstvo od 2-5. Domaćini su tek u 84. minuti preko Popovića uspjeli zabiti za konačnih Travnik 3, Široki 5.

U 14. kolu na Pecari se igra veliki hercegovački derbi između Širokog Brijega i Zrinjskog.