Golčina i asistencija Mirka Hrkaća u pobjedi MNK Squarea nad aktualnim prvakom Hrvatske

Odličnu utakmicu odigrali su igrači dubrovačkog Squarea u 15.kolu 1.HMNL.

Momčad Frane Despotovića nadigrala je aktualne prvake iz Makarske, te je i drugi put ove sezone slavila protiv Novog Vremena Apfel.

Square je iskoristio sve propuste gostiju i već u prvih 20 minuta stekao veliku prednost.

U nastavku su Dubrovčani imali i velikih 5-0, da bi na koncu slavili rezultatom 6-3 za veliko slavlje i prvu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva.

Odličnu utakmicu je odigrao Mirko Hrkać koji je u razmaku jedne minute u prvom poluvremenu upisao predivnu asistenciju a potom i golčinu.

Iduće kolo momčad Squarea za koju igra i Blago Gašpar, gostuje u Sesvetama gdje će igrati protiv Alumnusa.