Goce Sedloski: Odigrali smo dobru utakmicu, no važnije su one koje slijede

NK Široki Brijeg odigrao je neriješeno 1:1 danas u prijateljskoj utakmici protiv GNK Dinamo Zagreb. Utakmica je igrana povodom 70. rođendana kluba s Pecare i službenog oproštaja legende kluba i Premijer lige Wagnera Santosa Laga.

Za Dinamo pogodak je postigao Luka Menalo, bivši igrač Širokog iz kojeg je kluba i prešao u Dinamo, a za domaće izjednačujući pogodak postigao je Luka Begonja.

Čestitam našim sportskim prijateljima iz GNK Dinamo Zagreb na dobroj i korektnoj igri. Kako sam i najavljivao, želio sam pružiti priliku nekolicini naših juniora i vidjeti ih na djelu. Odigrali smo dobru utakmicu, poglavito u prvom poluvremenu kada smo bili bolji suparnik na terenu. U nastavku je uslijed velikog broja izmjena opao ritam igre. Ovo je bila prava prijateljska utakmica. No, nama su važnije dvije utakmice koje slijede, prvo na domaćem travnjaku protiv NK GOŠK Gabela, a onda na gostovanju kod FK Željezničar, kazao je trener NK Široki Brijeg Goce Sedloski.

Plavo-bijeli protiv GOŠK-a igraju 25. studenog, a na gostovanje kod Željezničara idu 2. prosinca.