„Glazba za sve“ uz koncert Tamburaškog orkestra Mostar u parku Zrinjevac

Tamburaški orkestar Mostar s mladim mostarskim glazbenicima u utorak, 26. rujna priređuje mini-festival „Glazba za sve“ u parku Zrinjevac u Mostaru.

Mini-festival ponudit će brojne edukativno-glazbene sadržaje s puno iznenađenja za djecu, mlade i one nešto starije.

Glazbene radionice održavat će se od 17 sati, dok će za najmlađe biti organizirano slikanje, kao i druženje uz maskote i crtića.

Djeca će također imati priliku upoznati manje poznate instrumente, a mladi i svi oni koji žele mogu se okušati u plesu uz moderatoricu.

Imat ćete jedinstvenu priliku isprobati glazbene instrumente, kao i upitati glazbenike sve što ste željeli, a do sada niste imali prigodu.

Djeca i mladi s poteškoćama u kretanju dobrodošli su na floor-time uz društvene igre i modernu glazbo-motivaciju.

Glazbeno-lutkarska predstava „Vuk i tri praščića“ na rasporedu je u 19 sati, a u 19:30 sati bit će održan edukativni koncert tradicionalne, moderne i klasične glazbe u izvedbi Tamburaškog orkestra Mostar i mladih mostarskih glazbenika, pod ravnanjem prof. dirigenta Filipa Miloševića.

Mini-festival održava se u sklopu projekta Mostar – Prostori koji pokreću kojeg provodi People In Need, a financira Vlada Ujedinjenog Kraljevstva.

(www.jabuka.tv | Foto: Fena)

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.