Evo zbog čega je Petković zapljeskao golmanu Hajduka

Hajduk i Dinamo su na Poljudu igrali polufinale Kupa, a kao pobjednik je izašao Dinamo. Modri su nakon poluvremena vodili 0:1, a moglo je biti i 0:4.

No Hajduk je od debakla u prvom dijelu spasio čudesni Ivan Lučić koji je obranio tri velike šanse Modrih. Prvo je krenuo Lovre Kalinić, no on je izašao izbog ozljede.

No pritisak Dinama se nije zaustavio ni u nastavku. U 52. minuti utakmice Bruno Petković je majstorski zapucao s nekih sedam metara, no Lučić mu je čudesno obranio, piše Gol.hr.

Pogledajte obranu Lučića.

Zna i Petković koliko je to bilo teško zabraniti, sjeo je na travnjak i zapljeskao golmanu Hajduka.

Lučić je još jednom pokazao da je među najboljim golmanima lige.