Emerus d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao

Tvrtka Emerus d.o.o. Široki Brijeg, Društvo za proizvodnju i razvoj aluminijskih profila i sustava raspisuje:

NATJEČAJ ZA POSAO VOZAČ KAMIONA

Opis posla:

  • Pregled ispravnosti vozila prije vožnje.
  • Vođenje svih potrebnih evidencija.
  • Transport prema predviđenom rasporedu, planu i proceduri.
  • Međunarodni transport
  • Zaduživanje i razduživanje dokumenata (tovarni list, faktura, putni nalog, dokumenta za robu)
  • Upravljanje vozilom do 40T ukupne nosivosti.
  • Ispomoć u skladištu
  • Brine o redovnom održavanju, servisiranju i tehničkoj ispravnosti teretnog vozila.
  • Kontrola utovara i istovara robe koju prevozi.

Uvjeti:

  • SSS prometna
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola C i E kategorije
  • Položen državni ispit za kv vozača motornih vozila
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Ljubaznost, urednost, odgovornost
  • Poštivanje i provođenje pravila tvrtke
  • Poželjno znanje engleskog ili talijanskog jezika (osnovni stupanj znanja)

Nudimo:

– Stabilan posao
– Dinamično radno okruženje

Uz prijavu za natječaj potrebno je dostaviti sljedeće: Životopis

Zainteresirani svoje prijave s naznakom NATJEČAJ ZA POSAO VOZAČ KAMIONA trebaju dostaviti na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na: Emerus d.o.o. Knešpolje b.b 88220 Široki Brijeg

(www.jabuka.tv)