Dudić: Dogodile su se greške kao iz najgorih filmova

Trener Veleža Feđa Dudić nakon poraza od švedskog Elfsborga u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Konferencijske lige rekao je da su njegovi igrači surovo kažnjeni za sve greške koje su napravili, ali da je bez obzira na to ponosan na sve svoje igrače.

Dudić je rekao da je rezultat iz uzvratne utakmice previsok i da Velež nije zaslužio da izgubi rezultatom 4:1, a dodaje da su njegovi igrači, iako su gubili sa 2:0 na poluvremenu, vjerovali da mogu proći dalje. Ipak, početak drugog poluvremena ubio je svaku nadu.

Što da kažem… Bili smo surovo kažnjeni za svaku našu grešku. Previsok rezultat, mi smo igrali, a oni davali golove. Kad se sve pogleda, u našoj ligi možda ne bi bili kažnjeni, ali ovdje je to surovo. Primili smo drugi gol čim smo uspostavili igru, oni su željeli biti što dalje od svog gola. Nismo reagirali kako treba, posebno kod drugog gola, a onda otvaranje drugog poluvremena…, rekao je Dudić za Face TV i nastavio:

Vjerovali smo da možemo, plan je bio da u prvih 15 minuta postignemo jedan gol, ali kada smo trebali postići gol, dogodile su se greške kao iz najgorih filmova.

Istaknuo je i da se Velež nije obrukao u Europi i posebno se zahvalio publici na velikoj podršci koju su sve ovo vrijeme pružali njegovim igračima.

Bajka je trajala dugo, bilo je lijepo ići kroz Europu i putovati, publika je bila tu i ja im se ovom prilikom zahvaljujem. Ljudi vole Velež i žive za ovaj klub, a i ovaj put su to pokazali. Nismo se obrukali u Europi, osim ove utakmice koja je rezultatski loša, dodao je Dudić.