Dodik tvrdi da su gužve na putevima dokaz dobrog života: “Treba točiti gorivo”

Dodik je na konferenciji za novinare izjavio kako se u posljednjih osam do deset godina broj vlasnika novih putničkih automobila povećao za 120.000. To je, prema njegovoj procjeni, pokazatelj da su “naši ljudi bili sposobni kupiti automobil”.

Treba to održavati, treba točiti gorivo i mnogo što drugo, rekao je Dodik.

Zato, kaže, i svjedočimo gužvama na cestama.

Ovo ne govorim kako bih nekoga izazvao. To je rezultat vlasti kojom je upravljao SNSD. Ovo je naše vlasništvo – svaki uspjeh je naše vlasništvo, izjavio je Dodik.

Ocijenio je kako RS ima jasnu i dobru ekonomiju te da je životni standard građana poboljšan i očuvan.

Prije nekoliko dana svjedočili ste da je BiH, u čemu je značajno sudjelovala Republika Srpska, na prvom mjestu po povećanju plaća u prošloj godini. To je prošlo nezapaženo. Nitko ne želi slušati dobre stvari! Ako relevantni svjetski centri kažu da je povećanje plaća u BiH na prvom mjestu u svijetu, onda bi netko trebao reći: ‘Pogledaj ovo, ovo je čudo!’ I meni je bilo začuđujuće, ni ja nisam vjerovao, rekao je Dodik.

Dodao je kako je planirano da i u ovoj godini povećanje plaća bude dvostruko veće od inflacije, prenosi Slobodna Bosna.

(www.jabuka.tv | Foto: Dejan Rakita/Pixsell)





2 komentara

  • A i znak da je javni prijevoz nikakav.
    Koliko je novih vozila, a koliko uvezenog zapadnog smeca? Kad njima ne valja više, prodaju nama.

Komentiraj: