Debakl Messija, Neymara i Mbappea

Rennes je u nedjelju u utakmici devetog kola francuskog prvenstva kod kuće s 2-0 pobijedio PSG i tako mu nanio prvi poraz ove sezone.

Rennes je do pobjede došao zahvaljujući pogocima Gaetana Labordea (45) i Flaviana Taita (46).

Kylian Mbappe je u 69. minuti zabio za 2:1, ali je gol poništen zbog zaleđa, da bi dvije minute kasnije u dobroj šansi pucao pokraj gola. U 74. je Messijev slobodnjak prozujao kraj gola i to je bilo sve što je PSG odigrao.

Koliko su bili nekonkretni dovoljno govori podatak da od 12 udaraca na gol Rennesa nijedan nije išao u okvir.

PSG je unatoč porazu ostao na vrhu ljestvice s 24 boda, šest više od drugoplasiranog Lensa koji je u petak pobijedio Reims s 2-0.

Rennes se zahvaljujući pobjedi popeo na sedmo mjesto i ima 12 bodova.