Dani Alves postao vratar PSG-a, a Di Maria zabio hat-trick

Parižani drže vrh u Ligi 1, igraju finale Liga kupa, a sada su izborili i četvrtfinale Kupa Francuske, te je pravo pitanje može li ih itko zaustaviti u Francuskoj ove sezone, a mnogi su u svojim analizama spremni otići korak dalje, pa si postaviti pitanje: Može li njih više itko u Europi zaustaviti?

I bez Neymara su očitali lekciju Sochauxu, a poveli su na samom otvaranju susreta golom Angela Di Marie.

Martin je u 13. minuti izjednačio na 1:1, ali je Cavani u 28. minuti vratio vodstvo gostima, koji u nastavku dolaze do još dva gola.

Di Maria je zabijao u 58. i 62. minuti za hat-trick, a Sochaux je uspio nekako da sačuva mrežu od petog gola moćnih gostiju.

U 90. minuti vratar PSG-a Kevin Trapp je istrčao s gola i oborio protivničkog igrača, pa je dobio crveni karton.

Pošto je prethodno obavio sve tri izmjene, trener Unai Emery morao je na gol poslati Danija Alvesa, pa je ovaj pred kraj karijere dočekao da jednom i on bude vratar, no između vratnica je proveo svega 30-ak sekundi.