Čović: BiH ponosno dokazuje svoje mjesto, na ponos sviju nas

Predsjedatelj Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Dragan Čović uputio je čestitku nogometnoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine povodom plasmana u šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva.

Čović je u poruci istaknuo kako je reprezentacija odigrala sjajnu utakmicu, istaknuvši značaj ovog rezultata na globalnoj sportskoj sceni.

Iskrene čestitke našoj reprezentaciji na sjajnoj utakmici protiv Katara i velikom povijesnom uspjehu! BiH ponosno dokazuje svoje mjesto među nogometnim svijetomna ponos sviju nas, poručio je Čović putem društvene mreže X.

Zmajevi ispisali povijest i napunili blagajnu: Evo koliko je BiH zaradila prolaskom grupe

(www.jabuka.tv | Foto: X)





7 komentara

  • Govori u svoje ime mazlume Ti navijaj i za komsica boli nas neka stvar ko je tebi a ko nije ponos
    Ne progovaraj vise covicu zivota ti tvoga .

  • A ti izađi malo iz tog svog sela,otiđi dalje negdje od Mostara..Pojest će te mržnja,što je tragikomedija mrzit nešto čega si dio .Ako toliko mrziš što onda imaš osobnu BiH,vozačku,što živiš tu..Tebe i takve nemogu smisliz u Zagrebu,Puli,Splitu itd.za njih ćeš uvik bit Bosanac a ti misliš da te netko željan u Hrvatskoj.ti veliki Hrvat..Koliko god da te nije netko željan u Sarajevu ili Banjaluci još je manje u Zagrebu..Baš nekog briga u Hrvatskoj za tebe što navijaš protiv BiH ili mašeš zastavom Hrvatske isto si im i ti i neki Jovo ili Safet reći će ti da si Bosanac.

    • Boli mene neka stvar za pulu,rijeku ,zagreb jesu li me zeljni ili ne Drzava u kojoj masete ratnim zlocinackim ljiljanima nije moja drzava niti ce ikada biti Za reprezentaciju dok se ne maknu zlocinacki ljiljani niti cu to sranje gledati niti navijatiPoturceni jadu bas mene briga sta po Hrvatskoj misle i govore ,uopce me to ne zanima ZANIMA ME SAMO HERCEG BOSNA ,a ti mustafa drzi se svoga i odjebi od nasHRVATA IZ BIH.Za poturicu u 11:02

  • Boli mene neka stvar za pulu,rijeku ,zagreb jesu li me zeljni ili ne Drzava u kojoj masete ratnim zlocinackim ljiljanima nije moja drzava niti ce ikada biti Za reprezentaciju dok se ne maknu zlocinacki ljiljani niti cu to sranje gledati niti navijatiPoturceni jadu bas mene briga sta po Hrvatskoj misle i govore ,uopce me to ne zanima ZANIMA ME SAMO HERCEG BOSNA ,a ti mustafa drzi se svoga i odjebi od nasHRVATA IZ BIH.Za poturicu u 11:02

Komentiraj: