Ćorić: Moramo biti zadovoljni, sada smo korak bliže cilju

Denis Ćorić
NK Široki Brijeg u subotu je u okviru 29. kola Premijer lige BiH slavio na domaćem travnjaku protiv FK Krupa rezultatom 2:1.

Plavo-bijeli su odigrali dobro prvo poluvrijeme i imali su vodstvo od 2:0. Pogotke su postigli Babić u 22. minuti i Enin u 35., no u drugom poluvremenu to nije dobro izgledalo.

U prvom smo dosta dobro stajali na terenu, imali sigurno vodstvo i stvorili još nekoliko izglednih prilika. No, u nastavku smo loše krenuli, rano primljeni pogodak nas je dosta poremetio u igri. Međutim, moramo priznati kako momčad Krupe posjeduje kvalitetu i sigurno ne zaslužuje ovo mjesto na kojem se sada nalazi, izjavio je nakon utakmice na konferenciji za medije pomoćni trener Širokog Denis Ćorić.

Široki je izborio novu pobjedu, iako, mora se priznati, teže nego se očekivalo.

Danas se moglo vidjeti kako je zgusnuti ritam utakmica ostavio traga na pojedine naše igrače. Ipak, moramo biti zadovoljni, uzeli smo tri boda i sada smo korak bliže cilju – plasmanu u Europu. Našim današnjim suparnicima želim puno sreće u nastavku sezone, dodao je Ćorić.