Barcelona jedva prošla drugoligaša

Nakon Seville, plasman u četvrtfinale Kupa kralja izborili su i nogometaši Barcelone, koji su s 2:1 u gostima svladali Rayo Vallecano.

Domaćin je poveo pogotkom u 63. minuti, Neto je prvotno obranio udarac upućen prema golu ali je Garciju dočekao lagan posao pospremivši loptu u prazan gol.

Ipak, već sedam minuta kasnije izjednačio je Lionel Messi na dodavanje Griezmanna, a u 80. minuti Jordi Alba je dodao Frenkieju de Jongu, koji donosi pobjedu i prolaz Kataloncima.

Ovom pobjedom je Barcelona došla do četvrtfinala te su uvjerljivi favoriti za osvajanje kupa zbog ispadanja Real Madrida i Atletico Madrida ranije iz kupa.