Čitlučanin dobar u 16. gostujućoj pobjedi Clippersa

Košarkaši Los Angeles Clippersa upisali su 16. gostujuću pobjedu kod Sacramenta u posljednjih 17 ogleda, svladavši ih noćas sa 105-89.

Clippersi su stalno bili u vodstvu, a najveću prednost imali su u trećoj četvrtini, 19 poena. No, Sacramento se je uspio vratiti na minus četiri koša početkom zadnje dionice, ali nakon toga gosti iz LA ponovno su preuzeli kontrolu i uvjerljivo dobili utakmicu.

Kod Clippersa najefikasniji je bio Eric Bledsoe sa 19 poena, Paul George i Serge Ibaka dodali su po 17 koševa.

Hrvatski košarkaš iz Čitluka Ivica Zubac je u 26 minuta upisao 10 koševa (šut 4-4), 6 skokova, 2 asistencije i 1 blokadu, prenijela je Hina.