Čelik s igračem više oteo bod Zrinjskom

Mostarski Zrinjski nije uspio doći do nove pobjede u 13. kolu Premier lige BiH s kojom bi izbio na vrh ljestvice na barem 24 sata, dok svoju utakmicu ne odigra Široki Brijeg. Aktualni prvaci pred oko 2000 domaćih navijača neočekivano su odigrali 1:1 s ove sezone prilično slabim zeničkim Čelikom.

Mostarci su vodili 1:0 do pred kraj utakmice, no ostali su bez sva tri boda nakon što je Čelik pred sam kraj utakmice postigao gol iz praktično jedine prave šanse na utakmici.

Zrinjski je u vodstvo doveo Stevo Nikolić u 58. minuti utakmice, nakon što je loptu koja je ispala golmanu Čelika Adiloviću zakucao u gol. I kada se činilo da će Zrinjski doći do nove pobjede, u 88. minuti je Marin Popović pogodio za veliko slavlje gostiju.

Ipak, treba reći da je domaćin čitavo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje, jer je Milan Muminović pred kraj prvog poluvremena udario bez lopte Anela Dedića, pa mu je sudac Vladimir Bjelica pokazao izravni crveni karton.

Da stvari za domaće budu gore, trener Branko Karačić je osim Muminovića za iduće susrete izgubio Vučinu Šćepanovića koji se ozlijedio nakon desetak minuta utakmice.