Čelik i Borac podijelili bodove u Zenici

Nogometaši Čelika i Borca danas su u prvom susretu 19. kola Premijer lige BiH u Zenici remizirali rezultatom 1:1.

Utakmica je odigrana na stadionu ”Bilino Polje” u Zenici, a prvi pogodak gledatelji su mogli vidjeti već u 16. minuti, nakon što je napadač Čelika Selimović postigao gol na asistenciju Karića.

Gosti iz Banja Luke nisu se predavali nakon primljenog pogotka, što se isplatilo u 40. minuti kada je izjednačujući pogodak postigao Stokić.

Tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu susreta nešto agresivnije su krenuli domaći igrači, ali obrana Borca je bila na visini zadatka i nije bilo promjene rezultata.

Obje ekipe su imale dobre prilike za postizanje svog drugog gola na utakmici. U najboljoj prilici opet se našao Stokić, čiji udarac pogađa prečku domaćeg gola.

Ostali susreti 19. kola Premijer lige BiH na rasporedu su u subotu, 4. travnja, a sastaju se: