Cedevita ponizila Igokeu u Laktašima, debitirao Stanko Barać

Košarkaši Cedevite u 18. kolu ABA lige svladali su na gostovanju Igokeu s 86:57.

Cedevita je već u prvih 20 minuta potpuno slomila otpor Igokee u Laktašima te do kraja utakmice povećavala prednost do konačnih 86:57.

U sastavu Cedevite debitirao je Širokobriježanin Stanko Barać koji je za 14 minuta postigao šest koševa uz 12 skokova. Luka Babić je za pobjednike postigao 17 poena, Marko Arapović je ubacio 13, a Miro Bilan 12 uz šest asistencija. Kod domaćina jedini je s dvoznamenkastim učinkom bio Nikola Dragović koji je postigao 17 koševa, javlja Hina.

Aktualni prvak ABA lige doživio je drugi uzastopni uvjerljiv poraz. Nakon gostovanja u Zadru, Cibona je uvjerljivo poražena i pred svojim navijačima od podgoričke Budućnosti (67:84).