Cedevita očekivano svladala Igokeu

Košarkaši zagrebačke Cedevite savladali su Igokeu sa 67:56 u prvom kolu nove sezone regionalne ABA lige.

Domaćin je u ”Domu sportova” bez većih problema savladao jedinog predstavnika BiH u ABA ligi. Već na poluvremenu prednost Cedevite je iznosila 15 poena razlike.

U drugom poluvremenu ”Igosi” su zaigrali dosta bolje i doveli utakmicu u rezultatsku neizvjesnost, ali košarkaši Cedevite ipak nisu dozvolili preokret.

U timu Cedevite najefikasniji je bio Luka Babić s deset poena, sedam skokova i tri asistencije, a po osam poena su dodali Jacob Pullen i Luka Žorić.

Igokeu je predvodio Aleksandar Ćapin s 15 poena i pet asistencija, dok je Nemanja Todorović dodao 12 poena i četiri skoka.

Bh. reprezentativac Džanan Musa našao se u sastavu Cedevite, ali nije dobio priliku za igru.