Boris Pandža novo pojačanje zeničkog Čelika

Zenički Čelik doveo je dva nova igrača, a riječ je o donedavnom napadaču Željezničara Stevi Nikoliću i bivšem reprezentativcu Bosne i Hercegovine Borisu Pandži, koji su potpisali ugovor do ljeta.

Pandža je pauzirao posljednjih pola godine od kada je napustio Široki Brijeg, a sada je postigao dogovor s Čelikom.

Tridesetjednogodišnji stoper do sada je pored Širokog Brijega igrao za Hajduk, Mechelen i Gornik Zabrze, a upisao je 21 nastup za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

Osim Pandže, u redove Čelika je došao i Nikolić, 33-godišnji napadač, koji je jedan od najtrofejnijih nogometaša u Premijerligi BiH.

Prije par dana za Čelik je potpisao i Ognjen Đelmić, a momčad Slavena Muse danas je odradila i prvu pripremnu utakmicu, te na Kamberovića polju doživjela poraz 1:2 od federalnog prvoligaša Igmana iz Konjica.

Hannan Adilović je u 65. minuti postigao jedini gol za domaće, dok su strijelci za Igman bili Amer Drljević u 53. i Belmin Bešić u 76. minuti