Borac poražen od rumunjskog Cluja, u uzvratu ih čeka težak posao

Nogometaši banjalučkog Borca poraženi su u prvoj utakmici prvog pretkola Lige prvaka od rumunjskog Cluja rezultatom 3-1.

Otvaranje utakmice nije izgledalo nimalo dobro za Banjalučane,  jer je u 10. minuti dosuđen je jedanaesterac za Rumunje, iako se na TV snimci baš i ne vidi najbolje je li to bilo zasluženo ili ne. Deac je uzeo loptu i pogodio vratnicu, ali lopta potom stiže do Omranija koji pogađa za 1:0 domaćih.

Deac se iskupio svojim suigračima u 28. minuti jer je pogodio za povećanje vodstva na 2:0. Tada je djelovalo da se Borac raspao i da će Rumunji postići još neki pogodak do kraja prvog poluvremena.

Ipak, pred samu završnicu prvog djela, nakon sjajne asistencije Ziljkića, grčki napadač Moraitis je svladao vratara Arlauskisa i tako vratio prvaka BiH u igru.

Ipak, u drugom dijelu, Sigurjonsson je u 60. minuti susreta postavio konačnih 3:1 i može se reći kako Banjalučane čeka težak posao u uzvratu na Gradskom stadionu u Banjoj Luci za tjedan dana.