Borac “pobjegao” Zrinjskom na plus 10

Borac je u derbiju 26. kola Premijer lige igranom u petak navečer u Banja Luci svladao Slogu 1:0.

Rani pogodak u 9. minuti postigao je Srđan Grahovac, ujedno i prvu pravu priliku na susretu.

Pokušala je i Sloga zaprijetiti preko Redžića, ali brani vratar Milošević, a zatim smo vidjeli i dvije prilike s obje strane, no vratari su ponovno na visini zadatka.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja, dok su u drugom dijelu obje ekipe imale par prilika, ali bez promjene rezultata.

Banjalučani su se tako minimalnom pobjedom približili tituli i “pobjegli” na 10 bodova Zrinjskom koji protiv Veleža igra u subotu, odnosno sutra.