Borac pao u Ljubuškom

Rukometaši Izviđača slavili su nad Banjalučanima u Ljubuškom 27:26.

Momčad Irfana Smajlagića bolje je ušla u susret, ali nakon minute odmora koju je zatražio Toni Čolina, Skauti su “pojačali”.

Prvi gol Ljubušaci su postigli u petoj minuti, kada je iz sedmerca precizan bio Dželilović, a prvi gol iz igre postigao je Ćeško tek u 12. minuti.

Zatim Borac  pogocima Klimavetsa i Hadžića prvi put dolazi do plus tri, da bi uslijedio odgovor Izviđača koji je sa dva gola Ševića došao do izjednačenog rezultata (10:10).

Na predah se otišlo rezultatom 12:11 za ljubuški Izviđač, i to pogotkom Pavlovića u posljednjim sekundama.

Banjalučani su odlično ušli u drugo poluvrijeme, tijekom kojeg je briljirao Klimavec, a Zalevski je prvi put odveo goste na plus pet (12:17).

Gosti su 13 minuta prije kraja imali plus tri (19:22), a serijom 3:0, na ulasku u posljednjih deset minuta, Izviđač je stigao do egala (22:22), da bi u 54. minuti prvi put došao do prednosti.

U narednim minutama igralo se gol za gol, a posljednji i odlučujući pogodak postigao je Odak u 59. minuti za novu pobjedu Skauta.