Borac i Željezničar podijelili bodove

Nogometaši Borca i Željezničara odigrali su 1:1 u Banjoj Luci u posljednjoj utakmici 12. kola Premijer lige BiH.

Bila je to dosta zanimljiva i neizvjesna utakmica.

Željezničar je poveo u 33. minuti. Subašić je šutirao iskosa s lijeve strane, Pavlović je to kratko odbio, a Petar Bojo je pospremio loptu u mrežu u za 0:1.

U završnici prvog dijela domaći su izjednačili. Lijepo je pogodio Stojan Vranješ. A tih 1:1 iz prvog poluvremena se ispostavilo i kao konačan rezultat.

U drugom dijelu Borac je za nijansu bio bliži pobjedi, ali rezultat se nije mijenjao.

Sada slijedi reprezentativna stanka, a prvenstvo se nastavlja 16. i 17. listopada, Borac će tada u goste Leotaru, dok će Željezničar dočekati Tuzla City. Treba dodati i da će upravo protiv Tuzla Cityja, Banjalučani odigrati zaostali susret 3. kola u srijedu 20. listopada.