Bogdanović ušutkao Madison Square Garden

Bojan Bogdanović je sinoć predvodio svoje Utah Jazz u pobjedi protiv New York Knicksa u Madison Square Gardenu, dok su Ante Žižić i Mario Hezonja ostvarili skroman učinak u porazu Cleveland Cavaliersa, odnosno pobjedi Portland Trail Blazersa.

Bogdanović je za pobjedu Utaha koji nije zaostajao ni u jednom trenutku utakmice zabio 23 koša  (šut iz igre 7/15, trice 3/8) uz četiri skoka i jednu asistenciju i jedan blok.

Donovan Mitchell je dodao 23 koša za Utah, a Rudy Gobert 18 koševa i 14 skokova. Julius Randle je bio najbolji pojedinac Knicksa s 32 koša i 11 skokova.

Portland Trail Blazers su kod kuće sa 125-104 pobijedili Washington Wizardse. Na teren se nakon ozljede vratio Damian Lillard koji je utakmicu završio s 22 ubačaja i pet asistencija. Carmelo Anthony je bio najbolji strijelac Portlanda s 25 koševa, a Mario Hezonja je u 16 minuta zabio tri koša (šut iz igre 1/3, trice 1/1) uz dva skoka, jednu asistenciju i dva bloka.

Najbolji u redovima Washingtona bio je Bradley Beal s 29 koševa i šest asistencija.

Od Cleveland Cavaliersa su bolji sa 112-106 bili gostujući Boston Celticsi koje je predvodio Jayson Tatum s 32 poena. Semi Ojeleye je dodao 22 koša za Boston.

Ante Žižić je odigrao 14 minuta za Cleveland upisavši pritom četiri koša (šut iz igre 2/5) i četiri skoka, dok je Colin Sexton utakmicu završio s 41 poenom.