Hat-trick Messija na otvaranju LP kao poruka konkurenciji

Barcelona je 4:0 pobjedom protiv PSV-a na startu Lige prvaka poslala poruku konkurenciji kako ove godine želi otići do kraja.

Lionel Messi prvi je ovogodišnji strijelac u Ligi prvaka. Barcelona i PSV počeli su u ranijem terminu od 18:55, a upravo je Argentinac sjajnim slobodnim udarcem doveo domaćina u vodstvo u 31. minuti.

Na 2:0 je povisio Ousmane Dembele u 74. minuti. Nakon tri gola u La Ligi, Dembele je potvrdio formu života i na startu Lige prvaka. Treći gol za Barcu postigao je opet Messi u 77. minuti na asistenciju Ivana Rakitića, a četvrti u 87. na asistenciju Luisa Suareza, piše Gol.hr.

To je već sedmi gol Messija u sezoni u pet odigranih utakmica.

U drugoj utakmici ranijeg termina Tottenham je gostovao na San Siru kod Intera. Vodili su Englezi, ali je Inter preokrenuo i slavio s 2:1.

Eriksen je u 53. minuti sretnim golom doveo goste u vodstvo, ali je Mauro Icardi sjajnim pogotkom poravnao u 85. minuti. Apsolutni delirij na San Siru dogodio se u 92. minuti kada je Matis Vecino zabio za pobjedu Talijana.