Barbarić nakon Tuzle: Odigrali smo poluvrijeme za zaborav

Tuzla City u srijedu je na Pecari s 1:0 svladala NK Široki Brijeg u zaostaloj utakmici 29. kola Premijer lige BiH.

Utakmicu je na konferenciji za novinare prokomentirao trener Širokobriježana, Ivica Barbarić.

Odigrali smo jako loše prvo poluvrijeme i to je Tuzla City uspjela iskoristiti. Nismo bili dobri na odbijenoj lopti, u kreiranju napada smo previše tražili centralnu poziciju i imali veliki broj izgubljenih lopti, stalne njihove kontre i tu smo bili jako loši.

Dopustili smo im jako puno, primili smo pogodak, napravili jedanaesterac i oni su imali još jednu izrazitu priliku zbog čega mislim da je s naše strane prvo poluvrijeme bilo za zaborav.

Ideja je bila da idemo po bokovima podignuti igru, jer su njihova dva središnja vezna bili jako gusto i jedini prolaz za nas je bio preko bokova. Napravili smo nekoliko jako dobrih prilika koje, nažalost, nismo uspjeli realizirati i na kraju smo ubilježili poraz, istaknuo je Barbarić.