Atalanta demolirala Lecce, Pašalić asistirao

Atalanta je u dvoboju 25. kola talijanske lige uvjerljivo slavila u gostima kod Leccea s nevjerojatnih 7-2, a asistenciju za sedmi gol momčadi iz Bergama imao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Pravi festival golova viđen je u Lecceu, domaći su golovima Saponare 29. i Donatija 39. prvi dio završili s 2-2, dok su u drugom dijelu od raspoložene Atalante primili čak pet golova.

Prvo je Donati pogodio vlastitu mrežu u 17. minuti, a onda su uhvatili zamah napadači iz Bergama.

Zapata u 22., 54., 62. minuti i Iličić u 47., Muriel 87. i Malinovskij u sudačkoj nadoknadi drugog djela, bili su strijelci za Atalantu, hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao cijeli susret, prenosi HRT.

Utakmice Juventus – Inter, Parma – SPAL, Sassuolo – Brescia, AC Milan – Genoa i Udinese – Fiorentina odgođene su zbog koronavirusa, a navečer igraju Cagliari – Roma.