Ancelotti jednom riječju komentirao Modrića

Carlo Ancelotti oduševljen je Realovim čudesnim povratkom i prolaskom u četvrtfinalu Lige prvaka.

Nakon što je u prvoj utakmici pobijedio kod Chelseaja 3:1, u uzvratu na svom terenu gubio je 0:3 deset minuta prije kraja i tim rezultatom ispadao.

Međutim, onda je Luka Modrić genijalnom asistencijom desnom vanjskom s lijeve strane prebacio obranu Chelseaja za Rodryga, koji je savršeno poslužen zabio za 1:3 i produžetke, u kojima je Benzema zabio za konačnih 2:3 i eliminaciju prvaka Europe za polufinale Lige prvaka.

Realov trener je nakon najslađeg poraza izdvojio niz igrača:

Karim Benzema je šampion, ali moram spomenuti više naših. Danija Carvajala, koji je, premda desni bek, igrao kao stoper. Zatim Lucasa Vasqueza i Eduarda Camavingu, koji su imali ogroman utjecaj na igru, pa Tonija Kroosa, iako je igrao samo 70 minuta… Modrić? On je izvanserijski, posebno onaj njegov pas…

Hrvatski veznjak proglašen je za najboljeg igrača utakmice.

Ovo je bila još jedna nevjerojatna noć, velika utakmica na Bernabeu. Premda smo gubili 0-3 nismo loše igrali, nego je Chelsea zabio iz svih svojih prilika. No mi smo se nastavili boriti, vjerovali smo da možemo preokrenuti rezultat, rekao je Modrić.