Al-Nassr ispao iz Kupa, frustrirani Ronaldo galamio na svoju klupu

Cristano Ronaldo je doživio novi “šamar” u Saudijskoj Arabiji.

Njegov Al-Nassr je ispao i iz Kupa kralja i to od ekipe koja se bori za ostanak u društvu najboljih.

Al-Nassr je u polufinalu igrao protiv Al-Wehde i poražen je rezultatom 1:0. Pogodak odluke postignut je u 23. minuti kada je Jean-David Beauguel matirao Nawafa Al-Aqidija.

Frustrirani Ronaldo je na poluvremenu bio toliko nezadovoljan da je galamio na ljude na klupi svoje ekipe, no stanje se na terenu u drugom poluvremenu nije popravilo.

Al-Nassr je od početka drugog poluvremena igrao i s igračem više kada je Abdullah Al-Hafith dobio crveni karton, ali ni to im nije pomoglo.

Najbliže izjednačenju Al-Nassr je bio u 81. minuti kada je upravo Ronaldo pogodio gredu nakon silovitog udarca s deset metara, prenosi Klix.

Ronaldo je u siječnju stigao u Al-Nassr i postigao je 11 pogodaka u 14 nastupa, no njegova ekipa će sezonu završiti najvjerovatnije bez ijednog trofeja.

Naime, Al-Nassr je izgubio u Superkupu Saudijske Arabije, sinoć je ispao i iz Kupa kralja, a u prvenstvu je na drugom mjestu iza Al-Ittihada koji ima tri boda više i utakmicu manje.