ABA Liga – Prvak BiH u Zagrebu bolji od hrvatskog prvaka

U susretu 3. kola ABA lige Igokea je u gostima porazila Cedevitu rezultatom 84:79.

Gosti su vodili skoro cijelo prvo poluvrijeme, što su zadržali do sredine treće dionice kada Cedevita preuzima prednost.

U posljednju četvrtinu se ipak na kraju ušlo s neriješenim rezultatom 64:64. Igralo se koš za košem, smjenjivali su se protivnici u vodstvu u više navrata, ali su na kraju ipak gosti uspjeli doći do trijumfa.

Najzaslužniji za pobjedu Igokee bili su Wright sa 22 ubačena poena, te Ljubičić sa 15 i Radivojević sa 13. U redovima Cedevite najučinkovitiji bio je Nichols sa 16 poena.

Nakon tri odigrana kola i Cedevita i Igokea imaju po dvije pobjede i jedan poraz.