Više od 65 volontera sudjelovalo je u velikoj akciji uređenja kupališta na Mostarskom blatu, kojemu su, kako navode organizatori, vratili izgled kakav je imalo prije 30 godina.
Članovi DVD-a Uzarići i DVD-a Jare, uz pomoć mještana Mostarskog blata i prijatelja iz ribolovnoga sportskog društva, uredili su lokalno kupalište.
U akciji je sudjelovalo više od 65 ljudi, a organizatori su zahvalili svima koji su odvojili vrijeme i pomogli u obnovi prostora namijenjenog druženju i kupanju.
DVD Uzarići i DVD Jare uredili kupalište pic.twitter.com/3kIVGcsvpG
— Jabuka.tv (@jabukatv) June 27, 2026
Učinili smo kupalište moćnim kao prije 30 godina. Svi zajedno smo žila kucavica našega blata, objavili su iz DVD-a Uzarići.
Posebnu zahvalu uputili su Marinu Zovki, tvrtkama DUGA d.o.o. i Zelenika, kao i svim ostalim sudionicima akcije.
Našoj djeci vratili smo kupalište. Bravo mi!, poručili su.
Najavili su i nastavak radova te novo okupljanje za dvije subote na istom mjestu.
Više od 65 ljudi vratilo stari sjaj kupalištu na Mostarskom blatu pic.twitter.com/G2sRaeZA44
— Jabuka.tv (@jabukatv) June 27, 2026
(www.jabuka.tv | Foto: DVD Uzarići)






































Kad znas da se sva kanalizacija slijeva u rijeku i kad znas da F. u rijeku ispusta Boga pitaj sto i ti se i dalje kupas u toj rijeci, stovise povedes malodobnu djecu, mozes se slobodno smatrati prvoklasnim idiotom koji ne mari za svoje zdravlje. Ali ajde, uzarcani nikad nisu bili pametni.
Nek si ti pamtan,tastatura ratnice!
Problem je riješen nizvodno sad bi ga netko trebao i rijesiti uzvodno. Mislim na F.
Mislim na firmu na trnu preko puta alfiea
Mislim na firmu koja zarađuje desetine milijuna godišnje i truje cijeli široki brijeg i zbog koje u svakoj kući uz Ugrovaču netko obolio od raka
Firma koje se toliko plašite pa se bojite ime objaviti – vrijedi li i za njih ona bozja zapovijedi ne izusti moje ime uzalud?
Kao da je policijski izvještaj pa samo inicijale firme stavljate F. D.O.O. Š.B. otrovao pola grada. istraga nije u toku
F kao Fuj
F kao Firma koje se svi bojimo jer zapošljava 1000 ljudi na minimalcu, a isto vrijeme truje 10 000 ljudi. Jadno smo i bijedno drustvo. FUJ NAMA.
Ajde ne serite! Imate jaja samo tipkat iza tastature, ako mislite na Feal ujutro vodu saljemo za ZG ako bude uredu zelim da dodjete na iducu radnu akciju pozz zapovjednik DVD-A Uzarić
Nemoj lupat majke ti ,vidi se da nisi mako dalje iz svoje avlije.
Lijepo bi bilo da je rijeka Lištica bez kanalizacije i kemijskog otpada tko zna kakvog.
Onda ste porusili i one brane ako je kupaliste isto kao i prije 30 god? Svi znamo da su se zelene alge po dnu pojavile nakon brana, voda postala toplija, prljavija. Naravno i kanalizacija ima utjecaja
Je li ovo ispod Kampa Musa Karacic?
Moze li itko iz Čistoće isprazniti korpe u Borku ili u Čistoći to radi samo ona vrijedna gospođa sto je svaki dan vidimo po Gradu da čisti, pa Pavkoviću sta ti radi taj direktor Cistoce osim sto se samo s tobom slika stalno, mozda ti i on i ne znate da ima setnica od restorana do Loncarevi njiva, zalosno i jadno.
Neki dan isao u JKP Cistocu na Pecari. Jbte u onim kancelarijama ih ima 15-20 i apsolutno nista ne rade. Skupili se u jednu kancelariju i lagano se kafa pije. Pa stvarno kako te nije sramota zdrav, mlad i da krades Bogu dane apsolutno nista ne radeci. SRAMOTA SRAMOTA STAMOTA. Kako se pogledas u ugledalo a mlad i cekas da ti neko uplati na racun placu. Jado jadni nek te je SRAMOTA.
Jadan ti je obo Grad kad mu vatrogasci čiste, trse, kose i rade posao Čistoce i reguliraju promet umjesto policije, to nigdje nema.