VIDEO | Mostarski Beatnici predstavili debitantski singl “Vlaška magija”

Mostarski rock trio Beatnici izdali su debitantski singl “Vlaška magija”, najavivši tako album koji će izaći na jesen ove godine.

Beatnici su osnovani 2024. godine u Mostaru, a bend čine Goran Šutalo (vokal i gitara), Robert Bartel (bas gitara i prateći vokali) i Filip Marijanović (bubanj i prateći vokali).

Pjesma je snimana u Sound Village Studios, dok je za miks i mastering bio zadužen Goran Šutalo, koji je ujedno i autor glazbe i teksta.

Iako je ovo prvo službeno izdanje mostarskog benda, Beatnici su već neko vrijeme stalno prisutni na mostarskoj underground live sceni.

Vlaška magija” je prvi singl s nadolazećeg debitantskog albuma “Beatnici” koji će se na streaming platformama pojaviti u rujnu.

(www.jabuka.tv | Foto: PR / Adna Dušić)





Komentiraj: