Miroslav Škoro gost je nove epizode podcasta Nema labavo by In magazin, a dio razgovora donosi i osvrt na njegov odnos s Markom Perkovićem Thompsonom.
Na pitanje u kakvim su danas odnosima, Škoro je kratko odgovorio:
Nismo se dugo čuli, ali nije mojom voljom.
Otvoreno je priznao da ne zna postoji li s druge strane zamjeranje, prenosi Showbuzz.hr.
Ne znam, vjerojatno, to bi njega trebalo pitati. Kad sam ja bio u bolnici, nije se meni javljao, kad je mali Ante bio bolestan, ja sam se njemu javio, ja sam u kontaktu sa Šimunom. Tu i tamo se malo nešto dopisujemo, recimo, evo, to je naš kontakt, rekao je Škoro.
Unatoč tome, osvrnuo se i na Thompsonovu karijeru i uspjeh.
Čudo je to što je čovjek napravio. Dakle, može ga netko doživljavati na ovaj ili na onaj način, ali stari, 450 tisuća glisti na jednom mjestu bi bilo puno, a ne 450 tisuća ljudi. Baš se poklopilo jako puno toga i kapa dolje, zaključio je.
(www.jabuka.tv)


Čudo je koliko su ljudi glupi.Iduća karta treba biti barem 500 e.
Keleminec je lijepo objašnjavao još prije 6 godina
Lova do krova😋
A nije mu to baš kršćanski. Interes, samo interes…
Škoro ti si bio i ostao čovik.Bez brige i uz Božiju pomoć radi svoj posao.