Istra bolja od Hajduka na Poljudu

Nogometaši Istre 1961 slavili su protiv Hajduka na Poljudu Hajduk s 2:1 u susretu 19. kola SuperSport HNL-a.

U sadržajnoj i zanimljivoj utakmici, posebice u prvom poluvremenu, gosti su do pobjede došli golovima Prevljaka (11) i Frederiksena (22), dok je Hajduk do smanjenja stigao tek u 83. minuti autogolom Robertssona.

Ovim porazom Hajduk je propustio priliku preuzeti prvo mjesto ljestvice. Vodeći Dinamo ima bod više te od 17.45 gostuje kod Osijeka na Opus Areni, a Istra je skočila na treće mjesto s bodom više od četvrtoplasirane Rijeke.

Tablice omogućuje Sofascore

(www.jabuka.tv | Foto: Zvonimir Barisin/PIXSELL)





32 komentara

  • Mrzim samog sebe zato što sam navijač hajduka, mrzim svaki vikend zato što sam navijač hajduka, mrzim samog sebe i pitam se imam li pameti, nemam očevidno nemam.

  • Ne znam kako dalje sad ? A dobro je, pustiće im Carević ko i svaki put jerbo se nada stolici trenera Hajduka, pustiće taman da Gorica dođe u poziciju ispadanja iz lige, iako on tamo prima dobre novce.
    Ali opet: džaba kreče, jerbo još kletva živi i trajat će dugo. Tako to bude kad si protiv svoje domovine. ” DA BOG DA SVE IZGUBILI”

  • Kako ste ono napidali i okačiki na nadvoznhak: ” dabogda svaku izgubili”…e dragi moji, dugo će vas to proganjati duuuugo

  • Marko (Bartolov) Belinić (Jakovlje kraj Donje Stubice, 13. kolovoza 1911. — 19. prosinca 2004.) je hrvatski komunistički političar,politički komesar Druge operativne zone, a od studenoga 1943. član je Politbiroa CK KP Hrvatske, narodni heroj Jugoslavije te jedan od osnivača nogometnog kluba „Dinamo Zagreb” i njegov doživotni predsjednik.

  • Nemojte samo o partizanima, još ima tragova krvi u Hercegovini od zločina dalmatinskih komunista koji su ponosno uvijek isticali da je Hajduk slobodarski i komunistički klub, a postoje i jasni pisani dokumenti za sve, pa eto nek se oni needucirani educiraju, ako čitat znaju naravno

  • Nešto se slabo sjaje ovi dragulji, da nisu falš, obično staklo u boji neko podvalio izgleda.
    E novinari, kad bi samo znali pročitat kakve su bedastoće pisali zadnje vrijeme, nadrobili svega i svačega. A jednostavno je sve, zeleni teren govori sve, a papir trpi sve šta se napiše

  • Ma bilo je za očekivati da će Hajduk energetski pasti jer su zadnjih dana prije Istre imali teške evropske okršaje(Posušje,široki)gdje su uspješno odradili te utakmice i osjetno podigli svoj Evropski koeficijent moj druže,Tito Broz,Tito Kirigin i ostala svita iz Knina,Bukovice,listanja🤟🤟😜😜😜😭😭

  • Šta je ovo ljudi moji sa ovim klimatskim promjenama,kako se sve više primiče proljeće i ljeto u SPLITU MINUSI SVE VIŠI I sa tendencijom daljnjeg rasta u MINUSE,baš čudno od ove KLIME što nam radi zadnjih dvadeset godina🤧🤧🤧🤭🤕🤕😷😷😷😷😷😷😷😇😇😇😇🦴🙋🙋

  • A šta kažu Pape i dida , crvene se od stida u grobu,prgava orjuno šta uradi od kluba koji pripada puku ,a ne šačici crvene bagre

  • Što se LJUBIŠA PAVASOVIĆ ne oglašava,jataci trunu u tuzlanskim prdekanama a on ni A da kaže za njihovu,NEVINOST ili skuplja lemozinu po sinagogama za strašna pojačanja i nove evropske izazove koji su pred našim bidnim,JAJDUKOM😜🤭🦴😷😷HŽV🇹🇷🇹🇷

Komentiraj: