Radosne vijesti iz SKB Mostar: Rođeno 11 beba u tri dana

Protekli vikend, od 24. do 26. listopada 2025. godine, na Klinici za ginekologiju i porodništvo rođeno je ukupno 11 beba.

Kako doznaje portal Jabuka.tv iz Sveučilišne kliničke bolnice Mostar, među njima je 6 dječaka i 5 djevojčica.

Zdravlje novorođenčadi i uspješni porodi još jednom potvrđuju predan rad medicinskog osoblja bolnice.

Čestitke roditeljima!

(www.jabuka.tv | Foto: Pexels)





5 komentara

  • I kakva je to vijest. Je li to dobro ili loše. Sa čime usporedbu praviti. Zna li novinar ili eto slučajno mu stigla informacija i objavljuje je a da je ne zna ni protumačiti. Uglavnom prošle godine je u SKB Mostar rođeno rekordnih 1979 beba što je dnevno prosječno 5-6 beba ili za tri dana 16 beba prosjek. Dakle kad se u tri dana rodi 11 beba onda je to debelo ispod prosjeka

  • Ma samo stancajte, bolje to nego radit u privatnika..djeciji nadoplatak i ostalo..Nema zene kojoj moze ostati na cisto radec 1500KM, a svakako planira rađati djecu..udri dok kuri….

Komentiraj: