Tijekom snimanja priloga o turističkoj predsezoni na Starom mostu u Mostaru, ekipu RTV Herceg-Bosne napao je vlasnik suvenirnice, prijeteći snimatelju i pokušavajući ga fizički spriječiti u radu.
Snimatelji su napadnuti jer je napadača, prema njegovoj izjavi, provocirala Herceg-Bosna. Novinari su zbog prijetnji morali napustiti lokalitet, ali to ih nije zaustavilo da gledateljima donesu pozitivnu priču o turističkoj sezoni u Gradu Mostaru.
U HNŽ-u dobra je popunjenost za predsezonu. Turističke zajednice u HNŽ-u razvijaju svoje sustave i pun su pogodak za razvijanje vlastitoga turističkog plana, ali i služe svrsi prezentacije svojih bogatstava.
Naša tri žarišta, Mostar, Međugorje i Neum zadovoljni su sada kako se stvari odvijaju. Ono što nam statistike govore to je da otprilike od dva do tri dana nekako se turisti zadržavaju, ali opet kažem da su to samo statistike, kazao je ravnatelj Turističke zajednice HNŽ Anđelko Maslać.
Hercegovina i ove godine bilježi izuzetno dobar turistički promet. To prije svega možemo vidjeti po našim kulturno-povijesnim destinacijama i staroj gradskoj jezgri grada Mostara koja je i jučer i danas prepuna posjetitelja, zatim naše lokacije kao što su Počitelj, Kravica, Vjetrenica, Radimlja, dodaje turistički vodič Stanislava Borovac.
HNS BiH: Napad na RTV HB je napad na politički subjektivitet Hrvata u BiH
Priču pogledajte u videu ispod.
(www.jabuka.tv)
Jada .ogati!
Ispravak netocnog naziva ,nije Stari most već Novi most .Stari je srušen u ratu ,a ovaj je izgrađen poslije rata .
Novi tržni je stariji od starog mosta..
Stari most u Mostaru srušila je tzv, “armija pih”.
Sto dolazite vamo.kad vam se ne sviđa hahahaha znaju stranci gdje valja neće na aveniju otići hahahah
Zato vi dolazite u nasu bolnicu,djeca vam idu u nase skole,nase trzne centre i more..Ovo je sve hrvatsko a ti se vrati u Arabiju ako ti se ovdje ne svidja to ti je domovina.
To ti Ćović gradi bolnice od ćaćinih para?Mars krkane put Zovnice il Goranci nista nisi drugaciji od seljobera sa ove strane.Ista go.na drugo pakiranje.Sve vas treba vratit odakle ste šljegli seljacine,napili se vode iz vodovoda i dočepali struje pa pobjesnili.Gumenjase na moge i put brda i jedni i drugi da se grad ocisti od smradova
Bravo cate tako je
Za mostarsku bolnicu najvise je dala RH a ne balije slucaju
Nisam iz nikakvih Goranaca niti Zovnice,a tebe cu nogom da odletis u sred pustinje iz kojeg si i izaso
Gdje se nalaziš da pijemo kahvu,da ti nešto kažem
Ovo je Drzava sviju nas tebi ako ne odgovsramo MRS u Hrvatsku djubre fasisticko slino jedna neljudska
A što vi dolazite “vamo”? koji ćete nam qrrac?
Srusio ga onaj zlikovac sto je popio gudru iz Hr.Krepo konj
Srušila ga je Hrvatska.
A ta uzp herceg Bosna nažalost ne postoji a i neće sigurno ni postojat.
Da
Hahahaha
Bila je neka fora prije rata . Rusit cemo stari .pravit cemo stariji
Ma kakva pozitivna prica? Niti je kad bila niti ce kad biti! Ni coravi vise uto nevjeruju…
Uvijek će se negdje naći neka budala. Zbog koje netko može doći u neugodnost. Ali to treba sankcionirati.
Ljubušak obiđe cijelu BiH s križom pa sve dobro prošlo.
Prešao je i s naše strane Mostara na njihovu stranu Mostara, preko starog mosta, sve ok.
Ali eto uvijek se netko može naći negdje, pa napraviti problem. Ali to treba sankcionirati.
Ljubušak je pošten čovjek. Ovi su provocirali.
Čime su provocirali?
Postojanjem?
Onda cemo i kao provokaciju uvrstit i vase zamotane zene.Samo je velika razlika sto nasi nisu nekulturne budale a vasi jesu,i napomena
Mostar su u ratu oslobodili Hrvati i logicno da je nas,prihvatite poraz
Grad jada
Nabrijani vlasnik izloga ciganluka
balija šljeg’o odnekle
Nećeš ti televizije i sranja . Takvih na YouTube ima na pasja preskakala .
Došli da snime kako su to rušili a sad most ponovo na svome mjestu,čvršći nego prije. Snimaju slabe tačke da slijedeći put budu precizniji. Takozvana hb postoji samo u fantaziji nekih boŝnjačkih katolika!
Bolesnik
Da ti ovako kulturno odgovorim,u svakome ratu se most mora srusiti jer se preko njega neprijatelju dovodi oruzanje i ostalo.Buduci da vidim da ti je nesto taj most posebno drag daj nam onda ispricaj i da su Turci u prvi zazidjali dvije zive Krscanke.Takozvana HB postoji,a i ne mora jer je ovo sve Hrvatska a ti nisi nikakav Bosnjak nego poturceni Hrvat koji je prodao vjeru.Tako da dovidenja
Čuj, “đubre fašističko”. A prababo ti čistio čizme Paveliću.
Stari Most u Mostaru srušili su pristalice tzv. hrvatske Herceg Bosne, o čemu postoje video zapisi i vođe toga pokreta su osuđeni ratni zločinci, osnivači iste. Zadojili su svoju djecu mržnjom ?! Nije mi jasno kako su uopšte dobili dozvolu RAK-a da koriste to ime rtv Herceg Bosne. Čović i klapa rade isto što i Dodik. Malo sutra😡!!!
Odgovorio sam vec na pitanje za most nekom covjeku,daj mi samo objasni kako te nije stid!?Hrvati su ti koji su napadnuti u ratu i od Srba i od vas poislamljenih Hrvata koji su vjeru prodali.
Neka ih je otjerao treba ih je izudarat
Zao mi vas je u Mostaru koliko mrznje jedni prema drugima to vas samo opstruise, dodite u Tuzlu da vidite kako Bosnjak i Hrvat skupa zive, jedu i puju i Vole Bosnu i Hercegovinu i slave sve Blagdane 🇧🇦🇭🇷
Jel kao i u ratu?Jucer s nama sutra protiv nas
Ne sjetite muslimani bih nijevaša
Stari Most u Mostaru je bio legitimni vojni cilj za srušiti….tako je utvrdio Haški Sud !
( muslimani vjeruju Sudu samo što njima odgovara)
Da li se itko iz Vlasti Herceg -Bosne ZAPITA-Balidžani PLANSKI ZAUZIMAJU HERCEGOVINU!Ovaj kom.neka netko prostudira ..vi ga kao portal proslijedite..Xx kuća stanova kupuju ortodoksni balidžani u Stolačkoj..Čapljinskoj i Neumskoj opčini😥😥sve islamisti iz Sar..Zeni..Tuzle i odakle sve ne..PolHko kako oni kažu zaokružuju Hercegovinu😥😥Neka se satanu gradonačelnici neka malo bolje PROUČE tko kupuje zemljišta..kuće i stanove?😥😥Ali jok nemaju kad o LOPOVLUKA..A naši susjedi sve sračunato rade!100% provjereno da se planski naselhavjau..da nas u Jadran potjeraju..jer ajde najviše 8god bit će većina u Hercegovini😥😥😥Svakom.tko pravi zgrade i prodaje ih NJIMA PROPALO GRAĐEVINSKO PODUZEĆE🙏🙏BANKOTRALI..Malo poďite misliti glavom moji Hrvati😥😥🙏🙏😟😟
Mogu herceg Bosnovati do sutra, bezobraznici čast finim dušama, pogledajte im program i lazi koje dijele.
Pripremite ličnu i pasoš Republike Bosne i Hercegovina kad želite preci bilo koju granicu i dozovite se ☝️☪️💚
Imamo mi svoje hrvatske putovnice i osobne,ne trebaju nam vase balinske.Herceg-Bosne je bilo i uvijek ce biti.🇭🇷❤️✝️