Budimir: Do crvenog kartona bili smo bolji suparnik na terenu

Širokobriježani su odigrali neriješeno protiv Posušana 1:1 u susjedskom derbiju igranom u nedjelju poslijepodne na čitlučkim Barama.

Nogometaši s Pecare tako nakon ovog remija i prethodna tri poraza nikako da dođu na “zelenu granu”.

Plavo-bijeli su ostali s igračem manje od 72. minute nakon što je Lukić dobio crveni karton, a trener Širokog Brijega Marijan Budimir tvrdi da bi rezultat bio drugačiji da se to nije dogodilo.

Dobro smo ušli u utakmicu. U prvih 15 minuta imali smo dvije prilike u kojima je njihov vratar dobro reagirao. Nakon toga je Posušje preuzelo kontrolu i zabili su taj gol iz slobodnog udarca. Moram vidjeti što je točno tu bilo. Uglavnom, nismo se snašli, igrali smo i protiv vjetra i tada je Posušje bilo bolje.

U nastavku smo se ušli odlučnije, vjerovali smo kako možemo okrenuti utakmicu. Napravili smo sitne taktičke promjene, zabili gol i mislim kako smo u uvodnih 20 minuta drugog poluvremena, odnosno do crvenog kartona bili bolji suparnik na terenu.

Nažalost, nakon toga se dogodila jedna nesmotrenost, glupost našeg igrača i nije bilo lako igrati 25 minuta s igračem manje i tražiti pobjedu. Morali smo se povući i praktično braniti taj neriješen rezultat. Mislim da je bilo 11 na 11 da bi dobili utakmicu, rekao je Budimir u obraćanju novinarima nakon remija u susjedskom ogledu.

Nogometaše Širokog Brijega u subotu, 11. studenog čeka ogled protiv Tuzle City koja je u današnjem susretu protiv Zrinjskog izgubila 1:3.

Široki i Posušje podijelili bodove

(www.jabuka.tv | Foto: NK Široki Brijeg)



9 komentara

  • Nemogu za tebe nista kazati jer vidim da nemas nogometase.Volio bi pogledat par utakmica Zrinjskog a da ih ti vodis.Vidljivo je da siroki nema niti jednog igraca koji moze igrati ovu ligu.Ako bi bas morao onda bi izdvojio Cavara Mamica Lukica i Kpana uz napomenu da su oni igraci za klub od 8 do 12 mjesta na tabeli.

  • Volim sto je ovako zato sto ste previse podcjenili ovu ligu vi tamo u skuturiji.Mislili ste ajde lako cemo mi to i sa par odpadaka juniora mi cemo ovde do 4 mista.Pokazalo se ne samo da nemozete do 4 mista veç ste za samo dno tabele.Posusje je juce u 1 pol trebalo voditi 3:0 a ti tako naivno pricas da bi dobili utakmicu da nije bilo iskljucenja.Preneozbiljno.Em sto je vidljivo da nemate igrace vidljivo je i to da i ti djelujes dosta naivno.Posebno se to odnosi na izjave posle utakmica.Posusje je definitivno jaca ekipa od vas i trebali su vas dobiti i u 1 utakmici u Posusju.Nije isto voditi juniore i doci ovde pa igrati nogomet protiv bosandzerosa koji je svaki fizicki spremniji i bolji od tog otpada sto je doveden u siroki.To shvati i prihvati.Nogomet je prije svega ogromna fizicka snaga koja treba bit dostojna ove lige.Ti to nemas.Neznam da sve i imas dal bi takticki bio konkurentan iako u ovoj ligi nema zrelog trenera.Mozda treneri veleza sarajeva i Posusja.Trener zrinjskog ima igrace i to ga drzi.Da mu ne igra bilbija imao bi moderniju ekipu.

    • Svaka ČAST čovik je sve stručno napisa !!
      BUDIMIRE malo si se uzoholio a nemaš ti iskustva ni kapaciteta da budeš profesionalni trener, ti si trener za kadete i juniore i toga se drži.

Komentiraj: