Nakon autića u lunaparku i trampolina, sada se šire fotografije talibana u pedalinama

Društvenim mrežama proširile su se fotografije talibana na pedalinama.

Dvadesetak talibanskih boraca, naoružanih raketnim bacačima i puškama, navodno je viđeno kako se voze u šarenim pedalinama oblikovanim poput labuda u Nacionalnom parku Band-e Amir u Afganistanu, piše New York Post.

Fotografije je na Twitteru podijelio reporter Jake Hanrahan.

Fotografije su stvarne, tvrdi reporter u objavi.

Podsjećamo, nakon što su talibani ušli u Kabul, društvenim mrežama proširile su se snimke kako se zabavljaju u jednom lunaparku. Vozili su se u autićima, sjedili na vrtuljcima te skakali na trampolinima. Videozapise je podijelio reporter Reutersa Hamid Shalizi.

Nadrealne snimke: Talibani vježbaju u teretani i igraju se u lunaparku

(www.jabuka.tv)



8 komentara

  • mogu ali samo ako ce uzeti kriz. sa kalasnjikovom moze svatko biti frajer. to nije opcija. nikoga ne mrzim.

    • koja je razlika izmedju ovih i onih koji su dosli za boljim zivotom u Europu i dalje ? isto ponasanje. samo obmanjuju. budale.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.