Poskupilo gorivo u Ljubuškom, no vozači i dalje u redu čekaju na crpki!

Izgleda da je došlo do preokreta situacije kada su u pitanju rekordno niske cijene goriva na benzinskim crpkama u Ljubuškom.

Kako javlja čitatelj portala Jabuka.tv, na benzinskoj crpki Tiol pored kružnog toka u ponedjeljak u 17.00 sati cijena litre dizela iznosila je 1,46 KM, što znači 20 feninga skuplje u odnosu na jutros kada su čitatelji poslali brojne fotografije table s cijenom 1,26 KM.

Razlog poskupljenja još nije poznat, no čitatelj iz Ljubuškog kazao nam je da je ispred spomenute benzinske crpke viđen automobil federalne inspekcije.

Provjerili smo cijene dizela i benzina na konkurentskoj crpki u naselju Teskera: ”Litra dizela i benzina iznosi 1,51 KM,” potvrđeno je za portal Jabuka.tv iz benzinske crpke K-Benz (Karliko-Benz).

Tijekom dana su se pojavile fotografije upravo s ove crpke gdje je cijena litre dizela iznosila 1,31 KM pa čak i 1,11 KM, no bilo je očito da je riječ o fotomontaži.

Unatoč poskupljenju goriva, portal Jabuka.tv zabilježio je kolonu automobila koja čeka u redu za gorivo.

U redu za gorivo #Ljubuški

Posted by Jabuka.tv on 18. siječnja 2016

(www.jabuka.tv)





16 komentara

  • Molim sve drage čitaoce portala da šalju snimke s cijenama na pjedinim benziskim postajama. Jer to što oni rade nama to je van svake pameti. Ako sutra gorivo poskupi 2 dolara po barelu odmah će podići cijene za 20 feniga. Ovo je jedini način da ih natjeramo da spuste cijene energenata a naravno i cijene autobusnih karata.

  • Kad je u pitanju poskupljenje goriva poskupljuje sve a kad je u pitanju pojeftinjenje goriva sve ostaje isto doklen vako vise ljudi moji

  • Barel se spušta, Mostar-Bus i Miškić-Bus i dalje deru pare! 😀 Svaka čast, na ovome se vidi kako je uređena država. Kruh, mlijeko, ulje, brašno također istu cijenu imaju. Doktore, tko je ovdje lud!?

  • Miskic ne izdaje fiskalne racune kad prodaje karte mjesecne dijeci, ljudi moji to je kriminal.al njega stoji miro kraljevic. Moj hdz sto ti je to potreba.

Komentiraj: