I juniori Širokog ostali bez trofeja Kupa BiH

Juniori Sarajeva pobjednici su Kupa BiH. Sarajlije su na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatović Hase slavili rezultatom 4:1 protiv vršnjaka iz Širokog Brijega (4:1) te su s ukupnih 6:1 došli do trofeja.

”Plavo-bijeli” su odlično otvorili susret, poveli već u 7. minuti preko Matića te stvorili nadu u moguće izjednačenje u ukupnom rezultatu, no juniori Sarajeva pokazali su se kao kvalitetnija i bolja momčad te su u 21. minuti izjednačili preko Herića.

Potom je Amar Burović s dva pogotka, u 62. i 75. minuti, osigurao pobjedu svojoj momčadi, a konačan rezultat postavio je Anđušić u 90. minuti.

U prvoj utakmici koja je odigrana na Pecari, Sarajlije su slavile rezultatom 2:0.