ŽZH: Najavljeno više isključenja struje i za srijedu – Jabuka.tv

ŽZH: Najavljeno više isključenja struje i za srijedu

U dnevnom izvješću Civilne zaštite ŽZH navodi se kako iz Javnog poduzeća Elektroprivreda HZ Herceg Bosne d. d. Mostar (JP EP HZHB) javljaju kako je elektroopskrba uredna.

Ipak, navodi se i kako se očekuju određena isključenja struja tijekom utorka i srijede na prostoru Širokog Brijega, Ljubuškog, Gruda i Posušja.

Evo gdje se očekuju isključenja struje tijekom utorka, o čemu smo već izvjestili u ponedjeljak:

  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Kruševo (naselja: Ljuti Dolac i Biograci-Đolina Draga) 09:00 – 12:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Gradac (naselja: Knešpolje, Donji Gradac-Kopilaši i Gornji Gradac- Šaškur Stari) 08:15 – 08:30 sati,
  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Gradac (naselja: Gornji Gradac i Donji Gradac) 08:15 – 12:15 sati,
  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Gradac (naselja: Knešpolje, Donji Gradac-Kopilaši i Gornji Gradac- Šaškur Stari) 12:00 – 12:15 sati,
  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Dobrič (naselje Grabova Draga) 12:00 – 15:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    KO 10 kV Hladnjača (naselje Hladnjača, TS Soko, TS Donji Grad 4 i TS RM Company) 08:00 – 08:15 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    KO 10 kV Hladnjača (naselje Hladnjača, TS Soko, TS Donji Grad 4 i TS RM Company) 09:30 – 10:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    DV 10 kV Vitina (naselja: Gavran, Otok, Vitina, Grabovo Vrelo, Kapel Mala, Drače, Klobuk i Zastražnica) 10:00 – 12:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    KO 10 kV Grad (naselja: Donji Grad i Stube) 12:00 – 12:15 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    KO 10 kV Grad (naselja: Donji Grad i Stube) 13:30 – 14:00 sati.

Planirana isklučenja struje za srijedu, 24. ožujka:

  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Dobrič (naselja: Provo, Bagdale, Grabova Draga, Dobrič, Polog Škola, TS Šaškur, TS Hering, TS Farma i TS Emerus) 08:15 – 09:15 sati,
  • Poslovnica Elektro Široki Brijeg
    DV 10 kV Gradac (naselja: Knešpolje, Donji Gradac, Gornji Gradac i TS Mobis) 08:15 – 09:15 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    DV 10 kV Orah ( naselja: Humac Ohio, Humac Zovci, Ruljaš, Lisice, Crveni Grm, Vašarovići, Grab i Orahovlje) 08:00 – 10:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    DV 10 kV Proboj (naselja: Plantaža, Donji Radišići, Donji Proboj, Odut, Vitina Kula, Gornji Radišići, Lipno, Gradska) 10:00 – 12:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    KO 10 kV Obilaznica (TS: Obilaznica, Rondo, Kons 2, Agram, Kons, Ferm Zavod i D.Grad 3) 12:00 – 12:10 sati,
  • Poslovnica Elektro Ljubuški
    KO 10 kV Obilaznica (TS: Obilaznica, Rondo, Kons 2, Agram, Kons, Ferm Zavod i D.Grad 3) 13:30 – 14:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Grude
    DV 10 kV Ružići (TS: Prečistač i Seline 1) 07:50 – 15:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Grude
    DV 10 kV Ružići (TS: Seline 2, Seline 3, Marića Strana, Ružići-Pošta i Franck) 07:50 – 11:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Grude
    DV 10 kV Ružići (TS: Seline 2, Seline 3, Marića Strana, Ružići-Pošta i Franck) 14:00 – 15:00 sati,
  • Poslovnica Elektro Posušje
    DV 10 kV Lipovice (naselja: Luke, Oreči, Gradac i Lipovice) 08:30 – 11:30 sati.

(www.jabuka.tv)


1 komentar

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.