Zvezda senzacionalno svladala Kloppov Liverpool u Beogradu

FK Crvena zvezda ostvarila je veliku pobjedu protiv Liverpool u Beogradu rezultatom 2:0 u 4. kolu Lige prvaka.

Na početku utakmice briljirao je Pavkov koji je u sedam minuta postigao dva pogotka za Crvenu zvezdu. Nogometaši Crvene zvezde već u 22. minuti došli su do vodstva.

Pavkov je glavom pospremio ubačaj Marka Marina iz kornera. U 29. minuti se ponovno upisao u strijelce za 2:0 nakon fantastičnog udarca. Zvezda je sačuvala prednost do poluvremena.

U drugo poluvrijeme bolje je ušao Liverpool i Zvezda je u 54. minuti imala puno sreće. Centaršut Robertsona odbio se od bloka i pogodio gredu. Najbolji igrač Liverpoola Salah tek u 70. minuti prvi put je zaprijetio. Pucao je s 20-ak metara, ali Borjan je to obranio. U 71. minuti Salah pogađa gredu.

Salah se još par puta našao u prilici, ali ništa nije uspio pogoditi.

Sramotni transparent Delija: Uoči 27. obljetnice pada Vukovara, na ogradi Marakane visi – ovo

Liverpool: Alisson – Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson – Milner, Wijnaldum, Lallana – Mane, Salah, Sturridge

Crvena zvezda: Borjan – Stojković, Savić, Degenek, Rodić – Krstičić, Jovančić – Ben, Marin, Srnić – Pavkov