Zrinjski upisao pobjedu u još jednoj pripremnoj utakmici

Nogometaši Zrinjskog danas su u Međugorju odigrali novi prijateljski meč protiv ekipe Croatija Zmijavci, a susret je završio 2:1.

Tim iz Hrvatske prvi je zaprijetio, da bi u osmoj minuti uzvratio Ćuže za Zrinjski.

U 35. minuti odlična akcija Tičinovića i Sablića, ali golman Gudelj dobro prati i brani. Tri minute kasnije u prodoru je bio Memija, ali nije uspio realizirati napad do kraja.

Pred sami kraj prvog poluvremena sjajan pokušaj Ćuže iz voleja, Gudelj još bolje brani. Ostalo je 0:0 i pri tome rezultatu se otišlo na pauzu.

Zrinjski je poveo u 49. minuti. Zlomislić koristi pogrešku protivničke ekipe i Plemići su imali prednost. Desetak minuta poslije toga novajlija Kiš prijeti za Zrinjski, ostalo je 1:0.U 66. Minuti u šansi je bio Malekinušić, no nije bilo pogotka.

Mreža se zatresla u 78. minuti kada Kiš pogodio i jasno je bilo da će Zrinjski upisati novu pobjedu. Pet minuta prije kraja šansu je imao i Jukić, no ostalo je 2:0.

Pred sami kraj Croatia smanjuje na 2:1 i bio je to konačan rezultat ovog susreta. Strijelac je bio Jonjić.

Podsjetimo, Zrinjski je prije par dana pobijedio HNK Kruševo sa 10:1.