Zrinjski u kombiniranom sastavu pregazio zagrebačku Lokomotivu

Nogometaši Zrinjskog ove sezone s kim god da igraju i u kakvom god sastavu pokazuju vrlo uvjerljivu igru. Ovoga četvrtka su na stadionu Pod Bijelim Brijegom u prijateljskoj utakmici dočekali zagrebačku Lokomotivu i slavili s visokih 4:0.

Plemići su iskoristili reprezentativnu stanku za odigrivanje jake provjere protiv respektabilnog protivnika.

Ipak, petoplasirana momčad HNL-a u koja je stigla u u Mostar u jakom sastavu s nizom prvotimaca, nije imala nikakvih izgleda protiv raspoloženih igrača Sergeja Jakirovića.

Mostarci, iako u kombiniranom sastavu bez šestorice standardnih igrača, a prije svih kapetana Nemanje Bilbije pokazali su vrlo uvjerljivu igru, jednaku kakvu prikazuju tijekom čitave sezone u Premijer ligi BiH.

Zrinjski je poveo već u šestoj minuti, nakon autogola bivšeg igrača Širokog Brijega Matea Marića.

Danilo Šipovac u 17. i Matija Malekinušić u 19. minuti povisili su rezultat na visokih 3:0, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor.

Konačnih 4:0 postavio je mladi Franko Sabljić u 49. minuti na asistenciju danas vrlo raspoloženog Šipovca.

Zrinjski je tijekom utakmice imao još nekoliko izglednih prigoda i zagrebačka momčad može biti sretna što rezultat nije bio i gori po njih.

Vodeću momčad Premijer lige početkom travnja očekuje nastavak prvenstva kada će im u goste doći drugoplasirana Tuzla City, a o koje Mostarci imaju prednost od 16 bodova viška.