Zrinjski unatoč velikim promašajima svladao GOŠK

HŠK Zrinjski danas je u Gabeli protiv NK GOŠK odigrao treću pripremnu utakmicu.

Konačni rezultat utakmice glasio je 2:1, ali je Zrinjski promašio nekoliko dobrih prilika preko kojih je mogao povećati svoju prednost.

Prvi pogodak stigao je u 20. minuti utakmice, kada je nakon odlične asistencije Ćorluke mrežu GOŠK-a pogodio Mašić.

Napadač Plemića je imao još nekoliko prilika, ali nije uspio da ih iskoristi do 43. minuti utakmice. Ovoga puta iskoristio je asistenciju Čoke i povećao prednost na 0:2.

Zrinjski je u nastavku uveo nekoliko prvotimaca, ali nisu uspjeli doći do još kojeg pogotka. Svoje šanse promašivali su Arežina, Kunić i Bilbija, a lopta je nekoliko puta pogađala gredu.

GOŠK je uspio doći do “počasnog” pogotka u 73. minuti utakmice, kada je Korniev pogodio s bijele točke za konačan rezultat utakmice od 2:1.