Zrinjski razbio Tuzlu City

Nogometaši Zrinjskog s uvjerljivih 5:0 pobijedili su Tuzlu City u derbiju 24. kola Premijer lige BiH igranom u subotu navečer u Mostaru.

”Plemići” su još jednom pokazali da su neprikosnoveni ove sezone te drugoplasiranim Tuzlacima sada bježe čak 19 bodova, a uz to su upisali i 14. uzastopnu pobjedu.

Mostarci su mrežu gostiju načeli u 33. minuti kada je Mario Tičinović pobjegao obrani gostiju, primio loptu i matirao vratara Brajlovića te se s rezultatom 1:0 otišlo na odmor.

U 50. minuti Nemanja Bilbija pogađa za 2:0, a sjajni nogometaš za deset minuta postiže svoj drugi pogodak za već sigurnih 3:0. Bilbija je tako postigao pogodak u 14. utakmici u nizu.

Raspad Tuzle City nastavio se u 72. minuti kada je Danilo Šipovac pogodio za 4:0 na asistenciju Bilbije.

Za konačnih 5:0 sjajno je pogodio u 81. minuti Ivan Jukić.

Dodajmo i podatak da je trener Tuzle City Husref Musemić isključen u 19. minuti nakon što je burno reagirao i prigovarao svom igraču zbog loše reakcije u obrani. Nitko od članova stručnog stožera gostujuće momčadi nije se pojavio na konferenciji za novinare nakon utakmice.

Zrinjski: Čondrić, Barišić, Ćorluka, Jakovljević, Memija, Bašić, Tičinović, Zlomislić, Savić, Janković, Bilbija

Tuzla City: Brajlović, Morris, Ferreyra, Tomašević, Mehidić, Karjašević, Mišić, Doffo, Mehanović, Mešinović, Krpić