Zrinjski pripreme počeo sa osam pogodaka u mreži Metkovića

Nogometaši Zrinjskog bili su uvjerljivi protiv hrvatskog niželigaša ONK Metković u svojoj prvoj pripremnoj utakmici, a zanimljivo da su svih osam pogodaka u pobjedi 8:0 postigli u prvom poluvremenu.

Stručni stožer danas je koristio 21 igrača, a bez minutaže su ostali Kenan Pirić, Pero Stojkić, Srđan Stanić, Nermin Jamak, Marijan Ćavar, Šime Gržan i Hyon Uk So.

Dvostruki strijelci za “Plemiće” bili su Nemanja Bilbija, Toni Jović i Haris Handžić, a među strijelce su se još upisali Miloš Filipović i Semir Pezer.

HŠK ZRINJSKI: Trifković (46. Soldo), Galić (46. Kadušić), Jakovljević (46. Laštro), Džijan (46. Barišić), Čirjak, Pezer (46. Hairlahović), Perišić (46. Šunjić), Filipović (46. Hajdarević), Bilbija (46. Mulahusejnović), Jović (46. Musić), Handžić (46. Aćimović).