Zrinjski pogotkom Bekića do pobjede nad drugom momčadi Osijeka

Na Medulin Cupu HŠK Zrinjski Mostar danas je pobijedio drugu momčad Osijeka rezultatom 1:0.

Na samom početku nije bilo prilika, a u 20. minuti sjajna prilika za Zrinjski. Nakon ubačaja Bekrića Gojković šutira glavom, golman Osiječana sjajno brani. Pet minuta kasnije pogodak. Marković ubacuje, Stjepan Radeljić igra rukom, a glavni sudac pokazuje na bijelu točku.

Siguran izvođač bio je Amer Bekić. Pred sami kraj prvog poluvremena ponovno je zaprijetio Bekić, no golman Kukić brani i spašava svoju mrežu.

Drugo poluvrijeme bolje je otvario Zrinjski. Savić u 50. minuti šutira, golman Kukić brani. Uzvratili su Osiječani u 61. minuti kada Talis izlazi sam na Kolaka, no promašuje sjajnu priliku da poravna rezultat.

Umor od priprema je učinio svoje pa se u nastavku moglo vidjeti dosta grešaka na obje strane. u 77. minuti ponovno je Osijek zaprijetio preko Talisa, ali Kolak je bio siguran, piše Sportsport.ba.

U 85. minuti priliku za 1:1 imao je Tomislav Bliznac, ali Kolak je ponovno siguran.