Zrinjski pobijedio Slobodu u Tuzli, a Spars slavio u Mrkonjić Gradu

U srijedu su odigrana sva tri susreta 6. kola Lige 6 za prvaka BiH, osim sigurne pobjede Širokog na Pecari, i Zrinjski je deklasirao Slobodu u Tuzli.

Mostarska momčad je od prve četvrtine bila bolja i već  su na poluvremenu  vodili rezultatom 43:28, a do kraja utakmice ta prednost samo rasla.

Posebno su pregazili domaće u posljednjoj četvrtini te je na kraju utakmica okončan pobjedom gostiju rezultatom 101:72, odnosno visokih 29 razlike.

Najbolji je kod gostiju bio Miličević sa 23 poena, a Božović je za Slobodu ubacio 20.

Domaća momčad je zabilježila 2 pobjede i 4 poraza u ovih šest kola, dok Zrinjski ima 4 pobjede i 2 poraza kao i Spars koji je u gostima pobijedio Mladost iz Mrkonjić Grada rezultatom 90:68.

Široki je vodeći s omjerom 5:1.

Sloboda: Thondique 6, Jovanović, Jakupović, Čerkezović 11, Subašić, Naletilić 8, Dedajić 13, Tomić 6, Latifagić 5, Šibalić 3, Božović 20, Islamović.
Zrinjski: Ramljak 8, Miličević 23, Sokolović 10, Rikić 4, Smajlagić 12, Golemac, Lužaić 8, Zelenika 2, Todorović 24, Perković 1, Igrutinović 9.