Zrinjski pobijedio Krupu, golovi i asistencije novih igrača

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su novu pobjedu u pripremama nakon što su u srijedu u Međugorju s 3:0 svladali Krupu.

Plemići su u vodstvo stigli u 24. minuti preko Irfana Hadžića koji je na asistenciju Petra Boje pogodio za 1:0.

Četiri minute kasnije Zrinjski dolazi do drugog gola. Bojo je ovaj put strijelac nakon asistencije Dejana Trajkovskog.

Podsjetimo, Hadžić, Bojo i Trajkovski su u Zrinjski stigli u ovom prijelaznom roku.

Konačni rezultat postavile su mlade snage Zrinjskog. Ivan Bašić je u 81. minuti ubacio, a Igor Savić pogodio za 3:0.

Zrinjskom je ovo peta pobjeda iz šest pripremnih utakmica, sljedeću igraju u subotu protiv Igmana.

HŠK Zrinjski: Soldo, Gulišija (46′ Malekinušić), Jakovljević (55′ Marić), Magdić, Barišić (46′ Savić), Trajkovski (46′ Memija), Zlomislić (61′ Bašić), Kamenar (46′ Šakota/61′ Prskalo)), Bojo (61′ Janković), Šipovac (61′ Jukić), Hadžić (46′ Sabljić)